Zmysłówka 137,
37-306 Grodzisko Dolne

Telefon: 781 781 616
Adres e-mail: kontakt@r-events.pl

back to top

Konsultant ślubny

  /  Konsultant ślubny

Kiedy mogę Wam pomóc?

  • Jeśli macie głowę pełną pomysłów, ale nie wiecie czy jesteście w stanie je wszystkie zrealizować.
  • Jeśli pracujecie na pełen etat, a w czasie wolnym wolelibyście zająć się doszlifowaniem sylwetki, by suknia czy garnitur leżał jak ulał.
  • Jeśli logistyka wielu wątków jednocześnie nie była nigdy Waszą mocną stroną.
  • Jeśli przytłacza Was ilość telefonów do wykonania, a później dwukrotnie większa do odebrania.
  • Jeśli chcecie tego dnia poczuć się wyjątkowo i nie zajmować się tym kto gdzie ma usiąść.
  • Jeśli nie chcecie pilnować zegarków, by w odpowiednim momencie przypomnieć zespołowi muzycznemu o rozpoczęciu zabaw dla gości.

To tylko kilka przykładów na to, gdzie jestem w stanie Wam pomóc. Rozpoczynając od planowania, przez poszukiwanie odpowiednich rozwiązań, ustalanie wszelkich szczegółów, do dopilnowywania terminów i realizacji prac podwykonawców – jestem w stanie być z Wami na każdym z tych etapów.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas obsługi klientów w transporcie międzynarodowym, bycie na czas i dopilnowywanie terminów nie jest dla mnie problemem. Dodatkowo praca w malowniczo położonym Newport, Rhode Island oraz pomoc w przygotowaniach ślubów dała mi spojrzenie na to wyjątkowe wydarzenie z innej perspektywy.

Konsultant ślubny

Marzycie o ślubie w plenerze? A może widok na Warszawę nocą z hotelu Marriott? Wesele w stylu boho nad jeziorem? Będzie mi niezmiernie miło jeśli powierzycie mi organizację takiego ślubu i wesela.

Wybór należy do Was!

Mogę pomóc Wam w dwóch sytuacjach – organizacji ślubu i wesela od samego początku do końca, a także jeśli potrzebujecie pomocy tylko przy dopilnowaniu wszystkich elementów w Waszym wyjątkowym dniu.

Organizacja ślubu i wesela

Zatroszczę się o to by Wasz dzień przebiegał według wcześniej ustalonego planu, by żaden z podwykonawców nie zamęczał Was pytaniami oraz by Wy jako najważniejsi goście skorzystaliście z Waszej uroczystości jak najpełniej.

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Opcja dla osób, które czują, że mają wszystko pod kontrolą, że wszystkie telefony zostały wykonane, a podwykonawcy są w pełnej gotowości lecz jednak w dniu ślubu wolałby skupić się na sobie i swoich gościach oraz przeżywaniu tego wyjątkowego wydarzenia najlepiej jak to tylko możliwe.

You don't have permission to register