Zmysłówka 137,
37-306 Grodzisko Dolne

Telefon: 781 781 616
Adres e-mail: kontakt@r-events.pl

back to top

O mnie

Jestem Natalia i moją pasją od zawsze było przygotowywanie różnych imprez dla przyjaciół i rodziny. Wieczory panieńskie przyjaciółek, urodziny niespodzianka, wspólne wypady za miasto czy grill na łonie natury? Jestem pierwsza, która sprawdzi prognozę pogody i rozpocznie poszukiwania miejsca na spotkanie! Uwielbiam planować, poszukiwać i odkrywać nowe miejsca, przygotowywać różne atrakcje. Jestem kreatywna i nie boję się wyzwań.

Swoje doświadczenie w branży eventowej zawdzięczam kumulacji wcześniejszych zajęć – asystowaniu plannerowi ślubnemu na bajecznej wyspie Newport, Rhode Island, stażu w dziale logistyki w 5-cio gwiazdkowym hotelu w USA – The Hotel Hershey, Pensylwania, pracy w transporcie międzynarodowym, a także organizacji targów z branży transportowej. Wszystko to sprawia, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a elastyczność
i organizacja pracy nie są mi obce.

Natalia Ryfa Organizator Przyjęć Weselnych

Zadzwoń lub wypełnij formularz w zakładce KONTAKT, a ja skontaktuję się z Tobą. Opisz z czym potrzebujesz pomocy, a ja zrobię wszystko by stworzyć z Tobą tą chwile!

You don't have permission to register